• pic1
 • pic2
 • pic2
 • pic4
 • pic4
 • pic2
 • pic2
 • pic2
 • pic2
 • pic3
 • pic2
 • pic2
 • pic2
Następne wakacje za 28 dni 
sukcesy uczniów
nasze projekty
nasi partnerzy
41-902 Bytom, ul. Żeromskiego 26, tel/fax: +48 32 2813841, sekretariat@zsgh.bytom.pl


plan lekcji

dziennik

zastępstwa

Praktyki zawodowe w ZSGH

W każdym roku szkolnym odbywają się praktyki zawodowe według zamieszczonego harmonogramu. Poniżej zamieściłam opis nowych miejsc praktyk zawodowych, które możecie już wybierać w terminie swoich praktyk zawodowych. Odprawy na praktyki odbywają się na 2 tygodnie przed rozpoczęciem pracy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Wychowawcą klasy. Wszystkim praktykantom życzę owocnego roku zdobywania kompetencji zawodowych i sprawdzania swoich umiejętności w miejscach pracy. Uczniów, którzy mają pytania w sprawie praktyk zapraszam do biura w budynku ul. Chrobrego (przy sekretariacie szkolnym) codziennie od 8.00 do godziny 15.00. Harmonogram praktyk na rok szkolny 2017/2018

Regulamin praktyk zawodowych
Hotele Restauracje

Bistro Antrakt - Teatr Rozbark - oferta dla uczniów klas gastronomicznych
Bistro Antrakt- lokal gastronomiczny w budynku starej cechowni kopalni Rozbark, obecnie Teatru Tańca i Ruchu Rozbark w Bytomiu.
Informacje na temat restauracji dostępne są na stronie FB:www.facebook.com/bistroantrakt/

Spiżarnia Bistro - Cztery Kąty i Smak piąty
Miejsce z cudownym klimatem oraz pasją do dobrego smaku.
Strona Facebooka
www.bistro.katowice.pl


Restauracja Appasionata
Restauracja Łania to elegancki, o niezwykłym klimacie lokal, położony w urokliwym zakątku Parku Śląskiego.
DoświaRestauracja Appassionata to unikalne miejsce na kulinarnej mapie Śląska. W bezpośrednim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej 911 w Radzionkowie, niedaleko lotniska w Pyrzowicach znajduje się obiekt będący odzwierciedleniem angielskiego stylu i polskiej gościnności.
Doskonałe i zdrowe jedzenie zadowoli nawet najbardziej wymagającego gościa. Kuchnia Appassionaty wyróżnia się przede wszystkim odważnym łączeniem smaków. Kompozycje jakie tworzy szef kuchni restauracji Appassionata przypominają dzieła sztuki namalowane na talerzu. Autorskie menu zadowoli jednak nie tylko podniebienia poszukiwaczy nowych smaków, ale również amatorów tradycyjnej, polskiej kuchni.
Restauracja zajmuje się organizacją wesel, komunii, imprez okolicznościowych oraz konferencji, oraz cateringiem. Na organizowane wydarzenia muzyczne i koncerty ściągają goście z całego kraju. A na miejscu zagwarantowane jest komfortowe zakwaterowanie w pokojach gościnnych.
appassionata.com.pl

Restauracja Łania
Restauracja Łania to elegancki, o niezwykłym klimacie lokal, położony w urokliwym zakątku Parku Śląskiego. Doświadczenie w goszczeniu najważniejszych osób w Państwie, delegacji zagranicznych, przedstawicieli wielkich i mniejszych światowych marek, przedstawicieli władz samorządowych, fundacji, gwiazd scen i ekranu sprawia, że restauracja jest niepowtarzalna.
Restauracja Łania to bogate doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez, wykwintna i smaczna kuchnia oraz profesjonalny personel. A ponadto: bezprzewodowy internet, klimatyzacja, tarasy zewnętrzne i pawilon grillowy oraz własny parking.
www.lania.pl

Pałac Kawalera - restauracja
W restauracji Pałac Kawalera naszą ambicją jest spełnianie wyszukanych życzeń kulinarnych gości. Nasz lokal, znajdujący się na parterze pałacu, jest restauracją typu premium z wysoce wykwalifikowaną obsługą kelnerską oraz wykwintnym menu. Szefem kuchni Pałacu Kawalera jest p. Dariusz Gawlik. To mistrz z 20-letnim doświadczeniem. Odbył wiele staży w kraju i zagranicą, pracował w renomowanych i znanych restauracjach w Polsce, a kilkoma z nich kierował.
Do dyspozycji naszych gości restauracyjnych są dwie obszerne sale z kilkunastoma stolikami, nakryte najwyżej klasy zastawą. Zaciszne wnętrza są zdobione sztukaterią, a ściany obrazami z pejzażami świerklanieckiego parku i jego dawnymi rezydencjami. Wytwornego klimatu nadają również zabytkowe kredensy, dzięki którym można się poczuć jak na książęcych salonach.
www.palackawalera.com/pl/restauracja/

Restauracja Akolada - Katowice - Akademia Muzyczna
Otóż w tychże murach, przesiąkniętych od pokoleń muzyką, znalazło się miejsce dla Akolady – restauracji o niezwykłym klimacie. Akolada to termin muzyczny, a właściciele nazywając w ten sposób swoją restaurację oddali swoisty hołd muzyce, która jest tu wszechobecna na każdym kroku. Ze względu na lokalizację w atrium Akademii, liczną grupę klientów Akolady stanowią muzycy ze wszystkich stron świata, goście odwiedzający uczelnię, studenci i profesorowie, ale coraz częściej zaglądają tu również osoby spoza świata muzycznego. Menu obfituje w związku z tym w całą gamę różnorodnych smaków (kuchnie świata), a wszystkie potrawy przyrządzane są na miejscu, na bazie świeżych produktów zwykle pochodzących od lokalnych dostawców. By nie popaść w rutynę, pracownicy czerpią inspirację z kulinarnych podróży po Polsce i Europie, poznając najnowsze trendy i zgłębiając arkana sztuki kulinarnej. Jeśli szukacie miejsca z niezwykłym klimatem, gdzie można rozsmakować się w doskonałych potrawach i zakosztować nieco muzycznego świata – nie ma lepszego miejsca niż Akolada!
www.akolada.pl

Restauracja - Pizzeria Paula
PAULA to nie tylko wyśmienita kuchnia! To miejsce do którego się wraca, w którym spędza się czas z bliskimi i przyjaciółmi. Jest rodzinnie i „swojsko”, a jedzenie po prostu uzależnia! Proponujemy nasze usługi cateringowe dla firm i instytucji: W zakres usługi wchodzą: jedzenie i napoje, transport, zastawa porcelanowa i szkło, dekoracje stołów, obsługa kucharsko-kelnerska i profesjonalny sprzęt gastronomiczny. Dobierając potrawy Restauracja spełnia oczekiwania klientów i specyfikę kuchni o najwyższym poziomie jakościowym, możliwości obiektu w którym będą serwowane posiłki, a także scenariusz imprezy.
www.pizzeriapaula.pl

Restauracja - Szafranowy Dwór
Restauracja Szafranowy Dwór to wymarzone miejsce na romantyczny obiad, wytworną kolację, spotkanie biznesowe, przyjęcie urodzinowe czy weselne. Kunsztowny wystrój wnętrz, ciepłe oświetlenie, urocza fontanna, zapach drewna palonego w kominku - to wszystko sprawi, iż atmosfera podniosłości i dobrego nastroju towarzyszyć będą Państwu jeszcze przez długi czas po opuszczeniu naszej Restauracji. Perfekcyjnie skomponowane menu zadowoli nawet najbardziej wybredne podniebienia naszych Gości.
www.szafranowydwor.pl

rekrutacja
galeria
office 365
kolorowy dzień
27.05 - 31.05
english films
gazeta zsgh
hotspot zsgh
translate
sonda zsgh
Jak dużo czasu spędzasz przed komputerem?
kilka godzin dziennie
około godziny dziennie
poniżej godziny dziennie
kilka dni w tygodniu
raz w tygodniu
raz w miesiącu
nie używam komputera

Ilość oddanych głosów: 441
certyfikaty
biuletyn
rodo
IP: 35.175.248.25
 Copyright® ZSGH Bytom
 Design by Olin
statystyka Od 1 listopada 2004 stronę odwiedzano 13239371 razy.
Obecnie: 12 gości online 
wróć do górę