@zsghbytom
  • pic1
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
Do wakacji zostało tylko 46 dni 
rekrutacja
sukcesy uczniów
nasze projekty
nasi partnerzy
41-902 Bytom, ul. Żeromskiego 26, tel: +48 32 2813841, sekretariat@zsgh.bytom.pl



plan lekcji


dziennik

Świętujemy Dzień Europy!
08-05-2026 16:55:38
Już 9 maja nasza szkoła dołącza do obchodów Dnia Europy. To wyjątkowy czas, w którym przypominamy sobie, że mimo różnych języków i kultur, tworzymy jedną, wielką rodzinę!
Dlaczego akurat 9 maja?
Tego dnia w 1950 roku Robert Schuman przedstawił plan współpracy, który stał się fundamentem Unii Europejskiej. Chodziło o jedno: by w Europie już nigdy nie było wojen, a kraje współpracowały ze sobą w pokoju.

Co nas łączy?
  • Wspólne wartości: wolność, tolerancja i pomoc innym.
  • Otwarte granice: dzięki którym możemy łatwo podróżować i poznawać rówieśników z innych krajów.
  • Programy jak Erasmus+: dające szansę na naukę i przygody za granicą.
Pamiętajcie: Europa to my!
A. Rozga    
Powodzenia na maturze‼️
03-05-2026 16:29:44
Maturę czas zacząć! Już w poniedziałek, 4 maja, rozpoczynają się egzaminy maturalne, które w naszej szkole potrwają do 21 maja.
Drodzy Maturzyści, przed Wami wyjątkowy czas. To chwile, które na długo zostają w pamięci – pełne emocji, nadziei i oczekiwań. Zamykacie ważny etap swojego życia i stajecie u progu nowych możliwości.
Za Wami pięć lat wspólnej drogi – nauki, wysiłku, ale też wielu pięknych chwil. Każdy z Was włożył w ten czas dużo pracy i serca. Teraz przychodzi moment, by to pokazać.
Życzę Wam spokoju, wiary w siebie i jasnego umysłu na egzaminach. Niech towarzyszy Wam przekonanie, że jesteście dobrze przygotowani. Trzymam za Was mocno kciuki i wierzę, że osiągniecie wyniki, które będą dla Was powodem do dumy.
To Wasz moment. Wykorzystajcie go najlepiej, jak potraficie.
Powodzenia!
Dyrektor    
Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Bytomiu
03-05-2026 10:24:49
W dniu obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w Bytomiu poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Natalia Falbierska, Eliza Mioscka oraz Dawid Kępiński, a także przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Natalia Oświęcimska, uczestniczyli w miejskich uroczystościach patriotycznych.
Obchody rozpoczęły się częścią oficjalną, podczas której delegacje szkół, instytucji oraz władz samorządowych oddały hołd twórcom Konstytucji 3 Maja. Ważnym momentem uroczystości było złożenie kwiatów pod Pomnikiem Wolności w Bytomiu oraz wspólne odśpiewanie hymnu państwowego, które nadały wydarzeniu podniosły i uroczysty charakter. Całość przebiegała w atmosferze skupienia, refleksji i szacunku wobec historii oraz wartości patriotycznych.
Nasi uczniowie godnie i z powagą reprezentowali szkołę, dbając o właściwą postawę i ceremoniał związany z udziałem pocztu sztandarowego. Ich obecność podkreśliła zaangażowanie społeczności szkolnej w kultywowanie tradycji narodowych oraz udział w ważnych wydarzeniach życia miasta Bytomia.
Dyrektor    
Wycieczka przedmiotowa do Hotelu Seven w Bytomiu
01-05-2026 13:27:13
Dnia 29.04. 2026 grupa hotelarska z klasy 2HT udała się na wycieczkę przedmiotową do Hotelu Seven w Bytomiu. Podczas wyjścia młodzież miała okazję poznać strukturę organizacyjną obiektu, stanowiska pracy występujące w poszczególnych działach a także zakres obowiązków konkretnych stanowisk pracy. Była to okazja zobaczyć różnego rodzaju jednostki mieszkalne w hotelu, poznać ich funkcje i standardowe wyposażenie. Była to przede wszystkim możliwość do konfrontacji teorii z praktyką. Bardzo serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Hotelu Panu Damianowi Trytek za serdeczne przyjęcie, fachowe oprowadzenie po obiekcie, dostarczenie praktycznej wiedzy i słodki poczęstunek.
I. Steczkiewicz    
Jubileuszowe talenty na 80-lecie szkoły- podsumowanie konkursów bibliotecznych
30-04-2026 14:48:58
W ramach obchodów jubileuszu naszej szkoły, biblioteka szkolna zorganizowała wyjątkowe wydarzenia: konkurs plastyczny pt. "Uczta dla Jubilatki" oraz fotograficzny pt. "Klimat,smak i gościnność". Po wnikliwej ocenie zebranych prac jury wyłoniło laureatów, którzy wykazali się największą pomysłowością w artystycznym przedstawieniu naszej szkoły.
W czwartek, 30 kwietnia br. w gabinecie Pana Dyrektora odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród rzeczowych.
W konkursie plastycznym zwycięzcami zostali :
  • I miejsce: Klara Miszewska kl. 3C ex aequo Michał Wołowski kl. 1UH
  • II miejsce: Julia Sobik kl. 4H ex aequo Marlena Zeman kl. 1T
  • III miejsce: Dorota Kozianowska kl. 3T ex aequo Karolina Musik kl. 4U
  • Wyróżniono też prace: Emilii Mackiewicz i Marleny Szołtysek z kl. 3C
W konkursie fotograficznym nagrodzono prace :
  • I miejsce: Emilia Mackiewicz z kl. 3C oraz Marlena Szołtysek z kl. 3C
Serdecznie gratuluję wszystkim nagrodzonym talentu, a pozostałym uczestnikom dziękuję za udział i wspólne budowanie jubileuszowej historii naszej szkoły.
Galeria
nauczyciel bibliotekarz    
Konkurs kulinarny EKO SZEF
29-04-2026 19:26:39
Z okazji Dni Ziemi w naszej szkole odbyła się druga edycja konkursu kulinarnego "EKO SZEF", który na stałe wpisał się już w kalendarz szkolnych wydarzeń. Tegorocznym motywem przewodnim były dania inspirowane kolorami wiosny, przygotowane w duchu ekologii.
W rywalizacji wzięło udział pięć dwuosobowych zespołów, a zadanie nie należało do łatwych. Każda grupa musiała przygotować danie główne oraz deser, dbając nie tylko o smak, ale także o estetykę i ekologiczny charakter potraw. Uczniowie spisali się znakomicie. Przygotowali wykwintne, pomysłowe dania. Jury miało naprawdę trudne zadanie, ponieważ poziom konkursu był bardzo wysoki.
I miejsce zdobyła para: Magda Kaczmarek z klasy 2HT oraz Dawid Matusiak z klasy 2CK za wyjątkowe danie główne - róże z ciasta makaronowego z dodatkiem buraka, nadziewane mięsem mielonym, podane na zielonym pesto - oraz deser - pudding z nasion chia z pulpą z mango i borówek.
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom za świetne pomysły, ogromne zaangażowanie, umiejętności i chęć do działania.
Galeria
M. Respondek    
Zdjęcia klasowe - aktualizacja
27-04-2026 11:21:20
Informujemy, że w dniach 28 i 30.04.2026 r. (wtorek, czwartek) w naszej szkole będą wykonywane zdjęcia klasowe wraz z wychowawcami. Prosimy wszystkich uczniów o obecność oraz o przygotowanie się do zdjęć.

Dyrektor    
Warsztaty Pizzy
27-04-2026 15:19:09
W piątek 24.04.2026 r., w naszej szkole zostały zorganizowane "WARSZTATY PIZZY", w których uczestniczyli uczniowie klasy 2C o profilu judo ze Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu. Podczas zajęć uczestnicy mieli okazję poznać tajniki przygotowania pizzy. Każdy z uczniów aktywnie uczestniczył w całym procesie.
Uczniowie samodzielnie przygotowywali składniki, wyrabiali ciasto, a następnie komponowali własne pizze dodając ulubione dodatki. Kolejnym etapem było pieczenie pizzy i jej degustacja.
W przygotowaniach pomagali uczniowie naszej szkoły, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą i wspierali młodych kolegów.
Warsztaty były nie tylko doskonałą okazją do nauki poprzez zabawę, ale również sprzyjały integracji oraz rozwijaniu zainteresowań kulinarnych wśród uczestników.
Warsztaty przebiegły w miłej i radosnej atmosferze - dzieci były uśmiechnięte, zadowolone, a przygotowane przez nich pizze bardzo im smakowały.
Galeria
M. Respondek    
Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja
27-04-2026 14:52:02
W dniu 30 kwietnia (czwartek) o godz. 11.50 odbędzie się uroczysta akademia z okazji kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Pamiętajmy o jednym z najważniejszych wydarzeń w historii naszego państwa. W maju 1791 r. powstała pierwsza w Europie, a druga na świecie konstytucja, która była próbą zmiany destrukcyjnego ustroju naszego kraju na monarchię konstytucyjną.

Na akademię zapraszamy trójki klasowe oraz uczniów klas 3U i 4H.
S. Przywara, A. Kukuła    
„Podnieś swoje kwalifikacje, zadbaj o kondycję!”
26-04-2026 20:34:10
„Erasmus+ Vitality Days: Biegnij, Sięgaj, Odnawiaj”

W bieżącym roku nasza szkoła przystapi do wydarzenia Europejskie Dni Młodziezy. W związku z tym organizujemy wydarzenie zatytułowane: Erasmus+ Vitality Days. Będzie to dwuetapowe święto zdrowia i sportu, organizowane przez uczestników staży zawodowych programu Erasmus+ w naszej szkole. Naszą misją jest połączenie rozwoju zawodowego ze zdrowym stylem życia – chcemy pokazać, że sukces na międzynarodowym rynku pracy zaczyna się od dbania o kondycję fizyczną i psychiczną.

Wydarzenie składa się z dwóch kluczowych etapów:
  • Etap 1: Bieg Erasmusa (28 kwietnia) – Energetyczny start projektu! To coś więcej niż wyścig; to symboliczny „sprint po Europie”. Uczniowie zmierzą się w biegu przełajowym, promując wytrzymałość i determinację – cechy niezbędne do sukcesu w międzynarodowym środowisku. Grupy połączą siły w dwuetapowym biegu: odbywającym się w Polsce i na Teneryfie. Obie grupy będą biegły równocześnie i w sztafecie przekażą sobie symbolicznie flagę UE. Podczas biegu uczestnicy będą promować hasła: "Run for experience!", "Level Up Your Health","Erasmus+: More than just a flight, it's a stride!"
  • Etap 2: Europejski Piknik Sportowy (29 maja) – Wielki finał naszej akcji promującej zdrowie. Zapraszamy na plenerowy festiwal, podczas którego odbędą się „Euro-warsztaty” o odżywianiu, konkurencje sportowe inspirowane kulturami krajów UE oraz prelekcje naszych stażystów o tym, jak dbać o formę podczas pracy za granicą.
Dlaczego warto do nas dołączyć? Ponieważ u podstaw idei Erasmusa leży przekonanie, że ruch nie zna granic. Biegnijmy, uczmy się i rozwijajmy razem!

ZAPRASZAMY!!!
K. Drabik, M. Kosowska-Kudłacik    
Wszystkie newsy:
Wyszukiwanie:
..:: Najmilsze miasto - 29-06-2013
..:: WAKACJE !!! - 27-06-2013
..:: Mam zawód - mam pracę w regionie - 27-06-2013
..:: BEZPŁATNY BASEN - 27-06-2013
..:: Wyniki z egzaminu maturalnego - 20-06-2013
..:: Bytomianka Lata - 26-06-2013
..:: Kiermasz podręczników szkolnych - 25-06-2013
..:: Mam zawód - mam pracę w regionie - 25-06-2013
..:: Zakończenie Roku Szkolnego 2012/2013 - 25-06-2013
..:: Sny o muzeum - 25-06-2013
..:: Czasopismo turystyczne - 23-06-2013
..:: No i dali czadu... - 22-06-2013
..:: Bezpiecznie w podróży - 22-06-2013
..:: Bytom z czasów lokacji - 21-06-2013
..:: Peerelowska Odyseja - 20-06-2013
..:: Praktyka klasy turystycznej - 19-06-2013
..:: PIKNIK RODZINNY - 19-06-2013
..:: Lato Otwartych Boisk - Sportowe wakacje na Stadionie Śląskim - 19-06-2013
..:: Wycieczka do Muzeum PRL - 18-06-2013
..:: Podziękowanie - 18-06-2013
..:: !!!Uwaga PILNE!!! - 18-06-2013
..:: Rekrutacja do projektu - nowa edycja - 18-06-2013
..:: Mam zawód - mam pracę w regionie - 18-06-2013
..:: Praktyka wakacyjna na Promie Polonia - 18-06-2013
..:: Bytomskie Festyny - 17-06-2013
..:: Cross Wiosenny - 16-06-2013
..:: Zaczarowana nauka... - 15-06-2013
..:: Szkolny zestaw podręczników - 14-06-2013
..:: Nowości książkowe - 14-06-2013
..:: Zakończenie roku dla klasy 2C - 13-06-2013
..:: Dwa miliony odwiedzin strony szkolnej !!! - 12-06-2013
..:: DZIEŃ NIEMIECKI - 11-06-2013
..:: Rekrutacja do projektu "Mam zawód - mam pracę w regionie" - 11-06-2013
..:: WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ STAGEMAN - 10-06-2013
..:: Dofinansowanie do zakupu podręczników - 09-06-2013
..:: Podziękowanie - 06-06-2013
..:: Travelling books - 05-06-2013
..:: DZIEŃ SPORTU 2013 - 04-06-2013
..:: WYCIECZKA DO KRAKOWA NA WYSTAWĘ HUMAN BODY EXHIBITION - 04-06-2013
..:: Projekt Leonardo da Vinci - 03-06-2013
..:: Bookcrossing! Uwolnij książkę! - 03-06-2013
..:: Staż wakacyjny - zebranie rodziców - 03-06-2013
..:: Młodzi Gotują - Konkurs - 03-06-2013
..:: Wizyta studyjna w Hotelu Monopol - 02-06-2013
..:: Konkurs "Moją młodość przeżywam godnie" - 01-06-2013
..:: BYTOMSKA ROWEROWA MASA KRYTYCZNA oraz ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ - 30-05-2013
..:: Wizyta studyjna w Hotelu Monopol - 30-05-2013
..:: Wizyta studyjna w Hotelu Angelo - 30-05-2013
..:: Dzień Dziecka - warsztaty - 29-05-2013
..:: Bieg po zdrowie - 29-05-2013
..:: STYPENDIUM SZKOLNE - 27-05-2013
..:: Wykład w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu - 27-05-2013
..:: Letni obóz osób niepełnosprawnych - 26-05-2013
..:: Kółko z chemii i biologii - 26-05-2013
..:: DZIEŃ SPORTU - 24-05-2013
..:: PROJEKT UCZNIOWSKI - 24-05-2013
..:: Zebrania z rodzicami - 22-05-2013
..:: Serce dobroci - 23-05-2013
..:: Wyłączenia sygnału analogowego telewizji naziemnej - 22-05-2013
..:: WYCIECZKA DO KRAKOWA NA WYSTAWĘ HUMAN BODY EXHIBITION - 22-05-2013
..:: Projek Mam zawód - mam pracę w regionie - 22-05-2013
..:: Staż wakacyjny w Niemczech - 22-05-2013
..:: Staż wakacyjny w kraju - spotkanie dla uczniów - 22-05-2013
..:: Projekt Leonardo da Vinci - 22-05-2013
..:: Kulturalne Kibicowanie - 22-05-2013
..:: PROFILAKTYKA SCHORZEŃ NOWOTWOROWYCH - 21-05-2013
..:: WIOSENNE SPOTKANIA Z POETAMI - 21-05-2013
..:: DZIEŃ TELEFONÓW ZAUFANIA DLA DZIECI - 21-05-2013
..:: VI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI TANECZNEJ - 21-05-2013
..:: KULINARNY KONKURS FESTIWAL ŚLĄSKIE SMAKI - 20-05-2013
..:: Czasopismo turystyczne - 18-05-2013
..:: Staż wakacyjny w kraju - 17-05-2013
..:: Multimedialne wiadomości ZSGH - 16-05-2013
..:: Projekt Leonardo da Vinci - 16-05-2013
..:: Staż wakacyjny w Niemczech - 16-05-2013
..:: UWAGA - 16-05-2013
..:: Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego - 14-05-2013
..:: Wzorowa postawa nauczycieli ZSGH - 13-05-2013
..:: Konkurs na realizację filmu - 09-05-2013
..:: Arkusze egzaminacyjne - 08-05-2013
..:: EUROPEJCZYK W METROPOLII SILESIA - 08-05-2013
..:: PAŁAC W WOJNOWICACH - 08-05-2013
..:: Prestiżowe Praktyki Zawodowe na Promach Polonia i Skania - 08-05-2013
..:: Matura 2013 - 06-05-2013
..:: BbL w Bytomiu! - 06-05-2013
..:: KREATYWNA POCZTÓWKA - 06-05-2013
..:: OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ - 06-05-2013
..:: KONKURS PLASTYCZNY NASZE SPRAWY – NASZE ŻYCIE - 06-05-2013
..:: 16 MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL RYSOWANIA - 06-05-2013
..:: Warsztaty Artystyczne - 06-05-2013
..:: Konkurs - Wychowawca Roku 2013 - 01-05-2013
..:: KONSULTACJE MATURALNE Z MATEMATYKI - 30-04-2013
..:: Akademia z okazji Święta 3 Maja - 29-04-2013
..:: Jak zdawać MATURĘ - 28-04-2013
..:: Nowy plan lekcji - 26-04-2013
..:: Wycieczka - Obszar Warowny Śląsk - 25-04-2013
..:: Nadszedł czas pożegnania!!! - 24-04-2013
..:: 46 BYTOMSKA ROWEROWA MASA KRYTYCZNA - 24-04-2013
..:: 7 BYTOMSKI BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA - 24-04-2013
..:: Etap praktyczny egzaminu zawodowego - 24-04-2013
aktualna galeria
spacer po ZSGH
office 365
hotspot zsgh
certyfikaty
biuletyn
rodo
twoje ip
18.97.14.80
 Copyright® ZSGH Bytom
 Design by Olin
Od 1 listopada 2004 stronę odwiedzano 54584646 razy.
Obecnie: 12 gości online 
wróć do górę