• pic1
  • pic2
  • pic3
  • pic4
Następne wakacje za 247 dni 
sukcesy uczniów
nasze projekty
nasi partnerzy
41-902 Bytom, ul. Żeromskiego 26, tel/fax: +48 32 2813841, sekretariat@zsgh.bytom.pl


plan lekcji

dziennik

zastępstwa

ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNO-HOTELARSKICH W BYTOMIU
Adres: 41-902 Bytom
ul. Żeromskiego 26
http://www.zsgh.bytom.pl
sekretariat@zsgh.bytom.pl

Telefony: sekretariat tel./fax. +48 32 2813841
księgowość +48 32 3863623
pracownia zaj. prakt. +48 32 2810487
Przydatne adresy e-mail:
Dyrektor Szkoły - mgr Witold Sbirenda dyrektor@zsgh.bytom.pl
Wicedyrektor Szkoły - mgr inż. Beata Ochmańczyk ochmanczyk.beata@zsgh.bytom.pl
Kierownik szkoleń - mgr inż. Renata Kyrcz kyrcz.renata@zsgh.net.pl
Z-ca kierownika szkoleń - mgr Katarzyna Drabik drabik.katarzyna@zsgh.net.pl
Pedagog Szkolny - mgr Małgorzata Simon pedagog@zsgh.net.pl
Nauczyciele ZSGH
 mgr inż. Krzysztof Bielatbielat.krzysztof@zsgh.net.pl
 mgr Tomasz Boryczkaboryczka.tomasz@zsgh.net.pl
 mgr Krzysztof Brolbrol.krzysztof@zsgh.net.pl
 mgr Celina Cichońcichon.celina@zsgh.net.pl
 mgr Danuta Domagalskadomagalska.danuta@zsgh.net.pl
 mgr Beata Fulczykfulczyk.beata@zsgh.net.pl
 mgr Krzysztof Gubałagubala.krzysztof@zsgh.net.pl
 mgr Bożena Jakimkojakimko.bozena@zsgh.net.pl
 mgr Justyna Junkersjunkers.justyna@zsgh.net.pl
 mgr Rafał Kapicakapica.rafal@zsgh.net.pl
 mgr Izabela Klębowskaklebowska.izabela@zsgh.net.pl
 mgr inż. Marcin Klopklop.marcin@zsgh.net.pl
 mgr inż. Joanna Korzeniowskakorzeniowska.joanna@zsgh.net.pl
 mgr Magdalena Kosowska-Kudłacikkosowska.magdalena@zsgh.net.pl
 mgr Joanna Kozłowska-Nowakkozlowska.joanna@zsgh.net.pl
 mgr Dorota Krężelkrezel.dorota@zsgh.net.pl
 mgr Andrzej Kukułakukula.andrzej@zsgh.net.pl
 mgr Emilia Lewandowskalewandowska.emilia@zsgh.net.pl
 mgr Edyta Łozowskalozowska.edyta@zsgh.net.pl
 mgr inż. Beata Kulikkulik.beata@zsgh.net.pl
 mgr Leszek Lepiorzlepiorz.leszek@zsgh.net.pl
 mgr inż. Robert Majdamajda.robert@zsgh.net.pl
 mgr Aleksandra Marlewskamarlewska.aleksandra@zsgh.net.pl
 mgr Witold Mieszkomieszko.witold@zsgh.net.pl
 mgr Radosława Misiołekmisiolek.radoslawa@zsgh.net.pl
 mgr inż. Małgorzata Muzykamuzyka.malgorzata@zsgh.net.pl
 Janina Neumanneuman.janina@zsgh.net.pl
 mgr Roman Olszowskiolszowski.roman@zsgh.net.pl
 mgr Jan Opiełkaopielka.jan@zsgh.net.pl
 mgr inż. Danuta Pajestkapajestka.danuta@zsgh.net.pl
 mgr Dariusz Pietruchapietrucha.dariusz@zsgh.net.pl
 mgr Beata Popowiczpopowicz.beata@zsgh.net.pl
 mgr Agata Poradaporada.agata@zsgh.net.pl
 mgr Sebastian Przywaraprzywara.sebastian@zsgh.net.pl
 mgr Małgorzata Ravnravn.malgorzata@zsgh.net.pl
 mgr Jacek Rojowskirrojowski.jacek@zsgh.net.pl
 Renata Rosolrosol.renata@zsgh.net.pl
 mgr inż. Iwona Rożekrozek.iwona@zsgh.net.pl
 mgr Aleksandra Sierpińska-Książeksierpinska.aleksandra@zsgh.net.pl
 mgr Małgorzata Simonsimon.malgorzata@zsgh.net.pl
 dr Grzegorz Skorekskorek.grzegorz@zsgh.net.pl
 mgr Ilona Steczkiewiczsteczkiewicz.ilona@zsgh.net.pl
 mgr Agnieszka Strobastroba.agnieszka@zsgh.net.pl
 mgr Dorota Tomaszczaktomaszczak.dorota@zsgh.net.pl
 mgr Agnieszka Vorreiter-Rubinvorreiter.agnieszka@zsgh.net.pl
 Dorota Wojnowskawojnowska.dorota@zsgh.net.pl
 mgr Justyna Woźniakwozniak.justyna@zsgh.net.pl
 mgr Krzysztof Wójcikwojcik.krzysztof@zsgh.net.pl
  
galeria
office 365
szczęśliwy numerek
na dzień:
19.10.2017
Czwartek
english films
gazeta zsgh
hotspot zsgh
translate
sonda zsgh
W szkole najważniejsze to:
oceny
dyscyplina
atmosfera
dobre relacje
zajęcia po lekcjach



Link do rezultatów
 
certyfikaty
biuletyn
Adres IP
 Copyright® ZSGH Bytom
 Design by Olin
statystyka Od 1 listopada 2004 stronę odwiedzano 8128668 razy.
Obecnie: 13 gości online