• pic1
  • pic2
  • pic3
  • pic4
Następne wakacje za 189 dni 
sukcesy uczniów
nasze projekty
nasi partnerzy
41-902 Bytom, ul. Żeromskiego 26, tel/fax: +48 32 2813841, sekretariat@zsgh.bytom.pl


plan lekcji

dziennik

zastępstwa

Informacje techniczne
Serwer      SysInfo
  • CPU: Intel Celeron 430 1,8 GHz
  • RAM: DDR2 2048 MB
  • Dysk twardy: SATA 320 GB
Połączenie z Internetem
  • SILEMAN 65/65 Mbps, IP: 85.11.80.18

Czas pracy serwera: 72 dni 22 godzin 48 minut 58 sekund


Status komputerów w pracowni 1
StatusHostAdres IP
Nauczyciel192.168.0.100
Komputer1192.168.0.101
Komputer2192.168.0.102
Komputer3192.168.0.103
Komputer4192.168.0.104
Komputer5192.168.0.105
Komputer6192.168.0.106
Komputer7192.168.0.107
Komputer8192.168.0.108
Komputer9192.168.0.109
Komputer10192.168.0.110
Komputer11192.168.0.111
Komputer12192.168.0.112
Komputer13192.168.0.113
Komputer14192.168.0.114
Komputer15192.168.0.115
Komputer16192.168.0.116
Komputer17192.168.0.117
Status komputerów w pracowni 2
StatusHostAdres IP
Nauczyciel192.168.0.200
Komputer1192.168.0.201
Komputer2192.168.0.202
Komputer3192.168.0.203
Komputer4192.168.0.204
Komputer5192.168.0.205
Komputer6192.168.0.206
Komputer7192.168.0.207
Komputer8192.168.0.208
Komputer9192.168.0.209
Komputer10192.168.0.210
Komputer11192.168.0.211
Komputer12192.168.0.212
Komputer13192.168.0.213
Komputer14192.168.0.214
Komputer15192.168.0.215
Komputer16192.168.0.216
Komputer17192.168.0.217
Komputer18192.168.0.218

galeria
office 365
english films
gazeta zsgh
hotspot zsgh
translate
sonda zsgh
Czy byłeś grzeczny w tym roku? (św. Mikołaj)
jak zawsze
jak diabli
jak aniołek
staram się
nie powiem
nie bardzo



Link do rezultatów
 
certyfikaty
biuletyn
Adres IP
 Copyright® ZSGH Bytom
 Design by Olin
statystyka Od 1 listopada 2004 stronę odwiedzano 8492657 razy.
Obecnie: 4 gości online