• pic1
  • pic2
  • pic3
  • pic4
Koniec wakacji za 17 dni 
sukcesy uczniów
nasze projekty
nasi partnerzy
41-902 Bytom, ul. Żeromskiego 26, tel/fax: +48 32 2813841, sekretariat@zsgh.bytom.plKorba to projekt dla młodych,
przedsiębiorczych
i pozytywnie zakręconych!


Oficjalna strona Projektu

PROJEKT KORBA - ZAKRĘĆ SIĘ!

Projekt KORBA został stworzony dla ludzi młodych, zdolnych i pozytywnie zakręconych, chcących zmienić coś w swoim środowisku lokalnym, pomóc komuś.
W tym roku po raz drugi zakwalifikowałam się do uczestnictwa w warsztatach "SEZAM", które odbywały się w Katowicach i do "Liderskiego Odjazdu" (LO), które były na terenie Ośrodka Fundacji DEMOS w Odporyszowie. Zajęcia na temat radzenia sobie ze stresem, łagodzenia konfliktów i zarządzania projektami prowadzili wyszkoleni trenerzy i tutorzy. Dzięki tym osobom cały projekt nie ma dla mnie tajemnic. W tym roku chcę pomóc chorej na Zespół Apperta Natalce Majchrzak, której rodzice nie posiadają funduszy na kosztowne operacje, które są dla niej niezbędne.
Będąc liderem, potrzebuję grupy wsparcia, która będzie pomagać mi w realizacji moich planów. Okazało się, że znalezienie takiej grupy nie będzie trudne, swoją pomoc zaoferowała moja wspaniała klasa - 3H1. Dzięki nim realizacja festynu rodzinnego, sklepiku z fantami, koncertów charytatywnych, zbiórki pieniędzy i korków staje się o wiele prostsze.
Na warsztatach musiałam określić swoje cele i założenia.
Po pierwsze: POMOC, czyli darowanie Natalce choć trochę normalnego życia. Operacje pomogą jej w miarę normalnie funkcjonować, rozwijać się, żyć tak jak my.
Po drugie: INTEGRACJA: PODWYŻSZANIE SOBIE POPRZECZKI.
Wraz z klasą przeprowadzać będziemy swego rodzaju eventy, które pomogą Wam zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej oraz pokazać, na ile nas prawdę nas stać, jak jesteśmy zorganizowani, przedsiębiorczy i zżyci ze sobą. Organizacja wcześniej wymienionych koncertów charytatywnych wcale nie jest prosta, ale grupą damy radę. Po trzecie: FUN
Zbiórki korków, segregacja, sklepik z fantami, konkurs na najlepszy wypiek to ciężka praca, ale przede wszystkim zabawa.
Festyn rodzinny to integracja z najmłodszymi już dorosłych osób, to gry, konkursy, ciekawie spędzony czas przez Was, jak i dzieci.
W KORBIE chodzi przede wszystkim o pomoc, realizowanie siebie, sprawdzanie, na ile Was stać, ale również o zabawę i miło spędzony czas. W tamtym roku udało się Wam, mam nadzieję, że w i w tym roku wszystko pójdzie idealnie.
Patrycja Sosnarekrutacja
galeria
office 365
english films
gazeta zsgh
hotspot zsgh
translate
sonda zsgh
Gdzie spędzisz wakacje?
nad morzem
w górach
za granicą
u rodziny
w domuLink do rezultatów
 
certyfikaty
biuletyn
Adres IP
 Copyright® ZSGH Bytom
 Design by Olin
statystyka Od 1 listopada 2004 stronę odwiedzano 7806728 razy.
Obecnie: 1 gość online