@zsghbytom
  • pic1
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
Dziś pierwszy dzień wakacji! 
rekrutacja
sukcesy uczniów
nasze projekty
nasi partnerzy
41-902 Bytom, ul. Żeromskiego 26, tel: +48 32 2813841, sekretariat@zsgh.bytom.pl



plan lekcji


dziennik


..: ZAPRASZAMY DO ZSGH BYTOM :..

WAKACJE CZAS ZACZĄĆ‼️
25-06-2026 19:07:05
Kolejny rok szkolny za nami.  
Z tej okazji chcę z całego serca podziękować wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bytomiu za ten wspólnie spędzony czas, trud i zaangażowanie.
Wam, drodzy Uczniowie, gratuluję wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności, a pedagogom dziękuję za ogrom pracy dydaktycznej, którą wykonaliście w tym roku.

Życzę Wam wszystkim, aby nadchodzące wakacje były spokojne, pełne niezapomnianych, ale przede wszystkim bezpiecznych wrażeń. Odpoczywajcie, relaksujcie się i ładujcie baterie! Naszym Absolwentom życzę z kolei samych sukcesów – niech Wasza dalsza ścieżka edukacyjna lub zawodowa przyniesie Wam mnóstwo satysfakcji. 

Wypoczywajcie bezpiecznie i rozsądnie, tak abyśmy spotkali się we wrześniu zdrowi, pełni sił i gotowi do działania.

Do zobaczenia po wakacjach‼️
Dyrektor    
Ranking wyników rocznych ZSGH
20-06-2026 17:04:39
Znamy już listę osób z najwyższą średnią oraz najwyższą frekwencją w naszej szkole w roku szkolnym 2025/2026
Czy jesteś tam? Sprawdź! 


 

Gratulujemy wyników!

Dyrektor    
Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026
20-06-2026 17:32:52
Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026 odbędzie się 26 czerwca 2026 (piątek) o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej, w budynku przy ul. Żeromskiego.

Przydział sal
Przydział sal
1UH	- sala 208
1T - sala 202
2HT - sala 020
3H - sala 023
3U - sala 211
3T - sala 122
4H - sala 209
4T1 - sala 123
4T2 - sala 204
4U - sala 212
1C - sala 121
1K - sala 105
2CK - sala 124
3C - sala 110
3K - sala 104



Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów!
Dyrektor    
Wizyta w Disneylandzie
19-06-2026 08:03:01
Czwartego dnia naszej Paryskiej wycieczki, uczniowie wyruszyli na niezwykłą przygodę do Disneylandu – miejsca, gdzie marzenia stają się rzeczywistością, a magia towarzyszy każdemu krokowi. Już od pierwszych chwil pobytu uczestnikom dopisywały doskonałe humory, a program wyjazdu obfitował w niezapomniane atrakcje i wyjątkowe emocje.
Podczas pobytu w parku uczniowie mieli okazję skorzystać z wielu fascynujących atrakcji – od pełnych adrenaliny kolejek górskich po bajkowe przejażdżki inspirowane ulubionymi filmami Disneya. Wielką radość sprawiły również spotkania z kultowymi postaciami, takimi jak Myszka Miki, Kaczor Donald czy księżniczki Disneya.
Niezwykłe wrażenie wywarły na wszystkich kolorowe parady i widowiskowe pokazy. Dzisiejszy dzień przynosił nowe przygody, mnóstwo śmiechu i okazje do wspólnego spędzania czasu.
Wyjazd był nie tylko doskonałą formą rozrywki, ale także okazją do integracji uczniów, rozwijania samodzielności oraz budowania nowych przyjaźni. Wspólne przeżycia, rozmowy i zabawa sprawiły, że atmosfera przez cały czas była pełna życzliwości i pozytywnej energii.
Do domu wracamy z bagażem pięknych wspomnień, setkami zdjęć i głowami pełnymi niezwykłych wrażeń. Ta wyjątkowa wyprawa na długo pozostanie w naszej pamięci i z pewnością będzie jednym z najmilej wspominanych wydarzeń tego roku szkolnego.
Galeria
A. Halama    
Wycieczka do Paryża18-06-2026 07:35:54
W ostatnich dniach nasza grupa szkolna miała niezwykłą okazję przenieść się do jednego z najpiękniejszych miast świata. Paryż powitał nas niesamowitą atmosferą, a bogaty program wycieczki nie pozwolił nam na ani chwilę nudy. Naszą przygodę z francuską stolicą rozpoczęliśmy w godzinach rannych drugiego dnia wyprawy. Pierwszym punktem programu był absolutny symbol Francji – Wieża Eiffla. Wielu z nas zdecydowało się na wjazd na taras widokowy, skąd podziwialiśmy zapierającą dech w piersiach panoramę miasta. Chwilę wytchnienia po tych emocjach przyniósł nam relaksujący rejs statkiem po Sekwanie, podczas którego mogliśmy zobaczyć Paryż z zupełnie innej perspektywy. Podczas wycieczki udaliśmy się na pobliski Plac Trocadero, skąd ruszyliśmy w kierunku historycznego serca miasta – wyspy Île de la Cité. Spacerując kolebką Paryża, zobaczyliśmy majestatyczną katedrę Notre Dame, pałac Sprawiedliwości oraz Conciergerie, a także przeszliśmy przez Pont Neuf – najstarszy istniejący most w mieście. Kolejnym etapem była urokliwa Dzielnica Łacińska. To tam na własne oczy zobaczyliśmy wspaniały Pałac i Ogrody Luksemburskie oraz słynną Sorbonę – jeden z najważniejszych uniwersytetów na świecie. Podczas spaceru zobaczyliśmy Panteon, gdzie spoczywa Maria Skłodowska-Curie i inne zasłużenie dla Francji osobistości. Udaliśmy się na tętniący życiem Plac Saint-Michel oraz bulwar Saint-Germain.
Jednym z wielu odwiedzanych miejsc był Łuk Triumfalny, skąd przeszliśmy reprezentacyjną aleją Champs-Élysées (Polami Elizejskimi). Spacer prowadził nas przez [...pokaż więcej]
A. Halama    
Więcej newsów...
..:: Mam dla Was świetną wiadomość - 17-06-2026
..:: Pełen energii dzień w Energylandii - 15-06-2026
..:: Uczniowie z ZSGH Bytom na Sycylii! - 08-06-2026
..:: Wicemistrzostwo Bytomia w piłce koszykowej 3x3 - 04-06-2026
..:: Piknik Europejski za nami! Ruch, zdrowie i europejska energia! - 03-06-2026
..:: Wycieczka klasy 1UH – Sokole Ranczo w Biskupicach - 02-06-2026
..:: Dzień Sportu w ZSGH - 01-06-2026
Wyszukiwanie:
aktualna galeria
spacer po ZSGH
office 365
hotspot zsgh
certyfikaty
biuletyn
rodo
twoje ip
216.73.217.80
 Copyright® ZSGH Bytom
 Design by Olin
Od 1 listopada 2004 stronę odwiedzano 55480679 razy.
Obecnie: 14 gości online 
wróć do górę