| rekrutacja |
 |
|
| sukcesy uczniów |
|
|
| nasze projekty |
|
|
|
|
| nasi partnerzy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
 plan lekcji |  dziennik |
|
|
|
..: ZAPRASZAMY DO ZSGH BYTOM :..
|
|
WAKACJE CZAS ZACZĄĆ‼️ | 25-06-2026 19:07:05 |
Kolejny rok szkolny za nami. Z tej okazji chcę z całego serca podziękować wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bytomiu za ten wspólnie spędzony czas, trud i zaangażowanie. Wam, drodzy Uczniowie, gratuluję wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności, a pedagogom dziękuję za ogrom pracy dydaktycznej, którą wykonaliście w tym roku. Życzę Wam wszystkim, aby nadchodzące wakacje były spokojne, pełne niezapomnianych, ale przede wszystkim bezpiecznych wrażeń. Odpoczywajcie, relaksujcie się i ładujcie baterie! Naszym Absolwentom życzę z kolei samych sukcesów – niech Wasza dalsza ścieżka edukacyjna lub zawodowa przyniesie Wam mnóstwo satysfakcji.
Wypoczywajcie bezpiecznie i rozsądnie, tak abyśmy spotkali się we wrześniu zdrowi, pełni sił i gotowi do działania.
Do zobaczenia po wakacjach‼️ |
|
| Dyrektor |
Ranking wyników rocznych ZSGH | 20-06-2026 17:04:39 |
 Znamy już listę osób z najwyższą średnią oraz najwyższą frekwencją w naszej szkole w roku szkolnym 2025/2026 Czy jesteś tam? Sprawdź!
|
Gratulujemy wyników!
|
| Dyrektor |
Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026 | 20-06-2026 17:32:52 |
 Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026 odbędzie się 26 czerwca 2026 (piątek) o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej, w budynku przy ul. Żeromskiego.
Przydział sal
Przydział sal
1UH - sala 208
1T - sala 202
2HT - sala 020
3H - sala 023
3U - sala 211
3T - sala 122
4H - sala 209
4T1 - sala 123
4T2 - sala 204
4U - sala 212
1C - sala 121
1K - sala 105
2CK - sala 124
3C - sala 110
3K - sala 104
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów! |
|
| Dyrektor |
Wizyta w Disneylandzie | 19-06-2026 08:03:01 |
 Czwartego dnia naszej Paryskiej wycieczki, uczniowie wyruszyli na niezwykłą przygodę do Disneylandu – miejsca, gdzie marzenia stają się rzeczywistością, a magia towarzyszy każdemu krokowi. Już od pierwszych chwil pobytu uczestnikom dopisywały doskonałe humory, a program wyjazdu obfitował w niezapomniane atrakcje i wyjątkowe emocje. Podczas pobytu w parku uczniowie mieli okazję skorzystać z wielu fascynujących atrakcji – od pełnych adrenaliny kolejek górskich po bajkowe przejażdżki inspirowane ulubionymi filmami Disneya. Wielką radość sprawiły również spotkania z kultowymi postaciami, takimi jak Myszka Miki, Kaczor Donald czy księżniczki Disneya. Niezwykłe wrażenie wywarły na wszystkich kolorowe parady i widowiskowe pokazy. Dzisiejszy dzień przynosił nowe przygody, mnóstwo śmiechu i okazje do wspólnego spędzania czasu. Wyjazd był nie tylko doskonałą formą rozrywki, ale także okazją do integracji uczniów, rozwijania samodzielności oraz budowania nowych przyjaźni. Wspólne przeżycia, rozmowy i zabawa sprawiły, że atmosfera przez cały czas była pełna życzliwości i pozytywnej energii. Do domu wracamy z bagażem pięknych wspomnień, setkami zdjęć i głowami pełnymi niezwykłych wrażeń. Ta wyjątkowa wyprawa na długo pozostanie w naszej pamięci i z pewnością będzie jednym z najmilej wspominanych wydarzeń tego roku szkolnego. |
|
| A. Halama |
| Wycieczka do Paryża | 18-06-2026 07:35:54 |
W ostatnich dniach nasza grupa szkolna miała niezwykłą okazję przenieść się do jednego z najpiękniejszych miast świata. Paryż powitał nas niesamowitą atmosferą, a bogaty program wycieczki nie pozwolił nam na ani chwilę nudy. Naszą przygodę z francuską stolicą rozpoczęliśmy w godzinach rannych drugiego dnia wyprawy. Pierwszym punktem programu był absolutny symbol Francji – Wieża Eiffla. Wielu z nas zdecydowało się na wjazd na taras widokowy, skąd podziwialiśmy zapierającą dech w piersiach panoramę miasta. Chwilę wytchnienia po tych emocjach przyniósł nam relaksujący rejs statkiem po Sekwanie, podczas którego mogliśmy zobaczyć Paryż z zupełnie innej perspektywy. Podczas wycieczki udaliśmy się na pobliski Plac Trocadero, skąd ruszyliśmy w kierunku historycznego serca miasta – wyspy Île de la Cité. Spacerując kolebką Paryża, zobaczyliśmy majestatyczną katedrę Notre Dame, pałac Sprawiedliwości oraz Conciergerie, a także przeszliśmy przez Pont Neuf – najstarszy istniejący most w mieście. Kolejnym etapem była urokliwa Dzielnica Łacińska. To tam na własne oczy zobaczyliśmy wspaniały Pałac i Ogrody Luksemburskie oraz słynną Sorbonę – jeden z najważniejszych uniwersytetów na świecie. Podczas spaceru zobaczyliśmy Panteon, gdzie spoczywa Maria Skłodowska-Curie i inne zasłużenie dla Francji osobistości. Udaliśmy się na tętniący życiem Plac Saint-Michel oraz bulwar Saint-Germain. Jednym z wielu odwiedzanych miejsc był Łuk Triumfalny, skąd przeszliśmy reprezentacyjną aleją Champs-Élysées (Polami Elizejskimi). Spacer prowadził nas przez [...pokaż więcej] |
| A. Halama |
Więcej newsów...
|
|
|
|
|
| aktualna galeria |
|
|
|
|
| spacer po ZSGH |
 |
|
| office 365 |
 |
|
| hotspot zsgh |
 |
|
| certyfikaty |
|
 |
|
 |
|
 |
|
 |
|
 |
|
 |
|
 |
|
 |
|
 |
|
| biuletyn |
|
 |
|
| rodo |
|
 |
|
| twoje ip |
|
| 216.73.217.80 |
|
|