@zsghbytom
  • pic1
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
Do wakacji zostało 4 dni 
rekrutacja
sukcesy uczniów
nasze projekty
nasi partnerzy
translate
41-902 Bytom, ul. Żeromskiego 26, tel/fax: +48 32 2813841, sekretariat@zsgh.bytom.plplan lekcji


dziennikKorba to projekt dla młodych,
przedsiębiorczych
i pozytywnie zakręconych!


   Pobierz ulotkę i poznaj najważniejsze informacje!


Korba - zakręć Śląskiem 2010
W tym roku po raz kolejny bierzemy udział w Projekcie Korba - zakręć Śląskiem. Zgłosiliśmy trzy projekty, z których dwa zakwalifikowały się do dalszego etapu realizacji.
Autorkami tych projektów są: Karolina Fysz z IH1 i Angelika Szafarczyk z 2H2. Obie dziewczyny mają spore doświadczenie w działalności liderskiej, wyniesione także z poprzednich szkół; u nas także brały udział w niejednej ważnej imprezie. Karolina i Angelika są osobami zdecydowanymi, konsekwentnymi, potrafią dążyć do celu, a jednocześnie pozostają otwarte na współpracę z ludźmi. Są także znane i lubiane w szkolnym środowisku i jest to ich atut. Lubią, gdy coś się dzieje, gdy są jakieś pozytywne efekty różnych przedsięwzięć, w których biorą udział.
W ich projekty warto się zaangażować, bo każdy z nich wyrasta z uważnej obserwacji potrzeb różnych grup środowiskowych oraz ujmuje te potrzeby w szerszym, społecznym kontekście. Projekt Karoliny zaadresowany jest do uczniów naszej szkoły i dotyczy umiejętności udzielania pierwszej pomocy; jest to pomysł naprawdę świetny, a jego realizacja da na pewno pozytywne skutki. Angelika chce nauczyć proekologicznych zachowań dzieci ze szkoły podstawowej - dyskutować nad wartością tego pomysłu, sami przyznacie, nie trzeba.
Obejrzyjcie prezentacje, z których dowiecie się szczegółów realizowanych przez dziewczyny projektów. Dodam na koniec, że Karolina i Angelika wzięły udział w warsztatach Korby, które miały miejsce w Ustroniu Górskim.
D. Domagalska

W dniach 27-30 maja 2010r. uczennice Angelika Szafarczyk i Karolina Fysz uczestniczyły w warsztatach w Ustroniu. Wydarzenie okazało się tak ważnym przeżyciem dla dziewczyn, że postanowiły podzielić się ze wszystkimi swoimi wrażeniami; przeczytajcie zamieszczone poniżej sprawozdania Karoliny i Angeliki z warsztatów - pożałujecie, że Was tam nie było!
  
aktualna galeria
spacer po ZSGH
strona zawodowa
gazetka zsgh
office 365
english films
hotspot zsgh
certyfikaty
biuletyn
rodo
twoje ip
44.221.73.157
 Copyright® ZSGH Bytom
 Design by Olin
stat4u stat4u Od 1 listopada 2004 stronę odwiedzano 38970339 razy.
Obecnie: 68 gości online 
wróć do górę