Kolejny rok szkolny za nami. Z tej okazji chcę z całego serca podziękować wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bytomiu za ten wspólnie spędzony czas, trud i zaangażowanie. Wam, drodzy Uczniowie, gratuluję wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności, a pedagogom dziękuję za ogrom pracy dydaktycznej, którą wykonaliście w tym roku. Życzę Wam wszystkim, aby nadchodzące wakacje były spokojne, pełne niezapomnianych, ale przede wszystkim bezpiecznych wrażeń. Odpoczywajcie, relaksujcie się i ładujcie baterie! Naszym Absolwentom życzę z kolei samych sukcesów – niech Wasza dalsza ścieżka edukacyjna lub zawodowa przyniesie Wam mnóstwo satysfakcji.
Wypoczywajcie bezpiecznie i rozsądnie, tak abyśmy spotkali się we wrześniu zdrowi, pełni sił i gotowi do działania.
Do zobaczenia po wakacjach‼️ |