• pic1
  • pic2
  • pic3
  • pic4
  • pic4
Następne wakacje za 247 dni 
sukcesy uczniów
nasze projekty
nasi partnerzy
41-902 Bytom, ul. Żeromskiego 26, tel/fax: +48 32 2813841, sekretariat@zsgh.bytom.pl


plan lekcji

dziennik

zastępstwa

Uczniowie naszej szkoły sprawdzają swoją wiedzę i umiejętności w licznych konkursach i olimpiadach przedmiotowych, a także wykazują swoje zdolności podczas turniejów sportowych.
2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014
Poniżej znajdują się osiągnięcia i sukcesy uczniów ZSGH w Bytomiu.
Osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015


Ranking średnich ocen oraz frekwencji ZSGH w roku szkolnym 2014/2015

Lista osób z najwyższą średnią:

3T1 Maruszewska Magdalena 5,13
3U Piwowarska Magdalena 5,08
1T2 Kud Bartłomiej 5,00
2H2 Rokosz Izabela 4,94
3H2 Szołtysik Edyta 4,92
3U Litańska Natalia 4,92
2C Gronowska Angelika 4,88
3H1 Adamczyk Dominika 4,85
3H1 Wróbel Karolina 4,85
2H1 Sarowska Martyna 4,81
2T1 Koba Szymon 4,81
2T1 Owsianko Michał 4,81
2T2 Hladik Robert 4,81
2H1 Gluch Agnieszka 4,80
2H2 Majchrzak Marta 4,80
2T2 Skrzek Aleksandra 4,80
3T2 Zając Przemysław 4,80
3H1 Kempa Katarzyna 4,77
3H1 Bielicka Natalia 4,75
2C Piątkiewicz Łukasz 4,75

Lista osób z najwyższą frekwencją:

Katarzyna Pieniążek 2H1 100,00%
Marlena Fijałkowska 2H2 100,00%
Izabela Rokosz 2H2 100,00%
Beata Stańczyk 2H2 100,00%
Aleksandra Karpińska 2T1 100,00%
Aleksandra Mioscka 2T1 100,00%
Michał Owsianko 2T1 100,00%

Zawody - Bytomski Cross Wiosenny
Nauczyciel ZSGH - Pan Sebastian Przywara w swoich kategoriach zajął dwukrotnie III miejsce.

I edycja szkolnego konkursu MiniMGT
Zwycięzcą I edycji został uczeń klasy 1T2 - Bartłomiej Kud.

Międzyszkolne zawody w piłce siatkowej plażowej na boiskach OSIRU w parku miejskim w Bytomiu
V miejsce dla drużyny w składzie: Agnieszka Gluch z 2H1, Sandra Mikołajczyk z 2H2,
VII miejsce dla drużyny w składzie: Oskar Miszuda z 1UL i Daniel Baryła z 1T1.

V Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Hotelarskiej
II miejsce – Izabela Rokosz z kl. II H2

Galeria

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie i Stanach Zjednoczonych Ameryki
Rafał Naryniecki z klasy 1UL – dyplom za udział w II etapie

Dzień Sportu
Turniej tenisa stołowego
I miejsce w kategorii dziewcząt - Wiktoria Bacik z 1T2
II miejsce - Karolina Wróbel z 3H1
III miejsce - Alicja Majchrzyk z 1T2
I miejsce w kategorii chłopców - Dawid Fligiel z 2T2
II miejsce - Dawid Berez z 3C
III miejsce - Bartłomiej Kud z 1T2.

Turniej piłki siatkowej plażowej
I miejsce dla drużyny w składzie: Mateusz Wyderka 3C i Karol Hachulski 2H1
II miejsce należało do duetu: Daniel Baryła 1T1 Michał Nowakowski 1T1
III miejsce - Agnieszka Gluch z 2H1 i Aleksandra Mioska z 2T1.

Piłka nożna
I miejsce w turnieju zajęła reprezentacja nauczycieli, pracowników i uczniów szkoły
II miejsce - reprezentacja klas drugich
III miejsce - reprezentacja klas pierwszych.

Mecz piłki koszykowej pomiędzy uczniami a pracownikami szkoły
Zwycięzstwo dla pracowników szkoły /wynik 57:46/
Skład zwycięski:
1. Sbirenda Witold
2. Przywara Sebastian
3. Olszowski Roman
4. Niezgoda Sebastian
5. Stypa Martyna
6. Cupriak Kamil

Galeria

Szkolny konkurs na prezentację multimedialną
o św. Janie Pawle II

I miejsce
- Klaudia Wilk z kl. 3H1,
II miejsce ex aequo
- Natalia Bielicka z kl. 3H1 i Aneta Skrzęta z kl. 2T1,
III miejsce
- Michał Owsianko i Szymon Koba z kl. 2T1.

Dzień Europy - Konkurs "Bliżej Europy"
I Miejsce: klasa 2C – Rafał Golda, Grzegorz Pyrak, Denis Górniak.
II Miejsce: klasa 3T2 – Przemek Zając, Sonia Kowol, Marta Orłowska.
III Miejsce: klasa 2H2 – Izabela Rokosz, Marta Majchrzak, Mariusz Gruca.

Galeria

Miejski Konkurs Ekologiczny na prezentację multimedialną
"Drzewo, jako ekosystem"

Aneta Skrzęta z klasy 2T1 otrzymała wyróżnienie.

Konkurs Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie i Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej
Rafał Naryniecki z klasy 1UL został zakwalifikowany do drugiego etapu.

Wojewódzki Przegląd Kabaretów Amatorskich
"Kabareściak 2015"

III miejsce dla Kingi Brol, Kamila Czołgały, Sandry Chohury, Nel Jałowieckiej, Patrycji Kurzaj, Edyty Marciniak, Angeliki Pieniążek, Justyny Przybyła, Wiolety Walczyk i Sandry Woźniak z kl. 3TL.

Międzyszkolne drużynowe zawody strzelectwa sportowego
IV miejsce dla ZSGH "O Srebrne Muszkiety - 2015"
Angelika Gronowska z kl. 2C
Paulina Słomian z kl. 2H1
Agnieszka Gluch z kl. 2H1.

Konkurs „Przyłapani zapracowani-wywiad z…”
III miejsce - Agata Olczyk i Katarzyna Sowisło z kl. 2H2.

Konkurs na opowiadanie o tematyce detektywistycznej, kryminalnej lub sensacyjnej "Przedstaw tajemniczą historię... Napisz własne opowiadanie detektywistyczne"
Dyplom dla Wiolety Langiewicz z kl. 1H - autorki opowiadania konkursowego, która godnie reprezentowała naszą szkołę.

Finał Konkursu - Tesco dla szkół - "Kulinarni odkrywcy"
Karolina Puchowska, Arleta Niedbała, Patrycja Markiewicz, Ola Skrzek z kl. 2T2 towarzyszyły grupie Edterka w odbieraniu wyróżnienia jakie zostało jej przyznane. Klasa 2T2/gr.2 miała swój udział w tym zwycięstwie, ponieważ kilka miesięcy wstecz - to właśnie z nimi "Mali Odkrywcy" lepili pierogi, co zostało uwiecznione na filmie konkursowym.

XVII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
II miejsce - Rafał Naryniecki z kl. I UL

Międzyszkolny Konkurs Piosenki "Jeśli potrafisz, pchaj się na afisz"
I miejsce - Wioletta Wojniak z kl. 2T1

Miejski Konkurs Zawodoznawczy "Przyłapani zapracowani wywiad z ..."
III miejsce - Katarzyna Sowisło i Agata Olczyk z kl. 2H2.

Uczeń ZSGH - Denis Górniak nagrodzony przez Prezydenta Bytomia
Osiąga sukcesy w sztukach walki, na arenach krajowych i międzynarodowych, zdobywając medale i wyróżnienia.

Konkurs fotograficzny - VI Warsztaty Gastronomiczno-Hotelarskie w obiektywie
I miejsce - Katarzyna Poloczek (najbardziej reporterskie, nieskomplikowane kadry);
II miejsce - Agnieszka Zielniewska (akcenty na detale, mocne zbliżenia!, miłe dla oka zestawienia kolorystyczne);
III miejsce - Żaneta Hilgner (akcenty na detale, ciekawe kompozycje, również miłe dla oka zestawienia kolorystyczne).

Dyplom dla ZSGH - konkurs MEN "Książki naszych marzeń"
Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska przekazała bibliotece szkolnej Dyplom dla Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bytomiu za uczestnictwo w konkursie MEN "Książki naszych marzeń".

VI Międzynarodowe Warsztaty Gastronomiczno-Hotelarskie

1. Konkurs Młodych Kucharzy "Kuchnia polska dawniej a dziś"
II miejsce - Jakub Hajduś z kl. 3T2 oraz Dawid Gaweł z kl. 4K
wyróżnienie "Osobowość Kulinarna" - Angelika Dyguś z kl. 3C

2. Konkurs Barmański
I miejsce - Bartłomiej Pełka z kl. 4H1
II miejsce - Antoni Wyszyński z kl. 3H2
III miejsce - Dawid Mikolanis z kl. 4T

3. Konkurs nakrycia stołów „Stoły na przestrzeni lat”
I miejsce - Sabina Zok oraz Karolina Kowalska z kl. 3H2
II miejsce - Nicol Górna z kl. 3U oraz Rafał Golda z kl. 2C
III miejsce - Magdalena Łęcka oraz Weronika Chojnacka z kl. 4H2
Galeria

TURNIEJ WIEDZY O SZKOLE
I miejsce - Anna Kokot i Patrycja Paruzel z kl. 4H1
II miejsce - Nicole Kałuś i Marcin Jarzyński z kl. 1H
III miejsce - Natalia Litańska i Magdalena Piwowarska z kl. 3U

Wyróżnienia zdobyli:
Aleksandra Mioscka i Michał Owsianko z kl. 2T1
Natalia Żur i Maciej Wylężałek z kl. 4G

Łyżwiarstwo Szybkie – medale dla ZSGH
W kategorii kobiet szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce: Patrycja Kołodziej z kl. 4T
II miejsce: Dominka Żurek z kl. 3T1
III miejsce: Dominika Białorudzka z kl. 3H2
W kategorii mężczyzn szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce: Daniel Bujak z kl. 4G
II miejsce: Bartłomiej Kud z kl. 1T2
Galeria W kategorii mężczyzn OPEN:
I miejsce: Bartłomiej Kaczyński absolwent ZSGH
III miejsce: Krzysztof Gubała nauczyciel ZSGH

Finał gry Business-Zone
I miejsce - Weronika Minkowska z kl. 1H
II miejsce - Michał Figura z kl. 1T2
III miejsce - Marta Spyra z kl. 2H1
Wyróżnienie - Karolina Puchowska z kl. 2T2.

Miejski Konkurs "Bohaterowie - Żołnierze Wyklęci" /konkurs plastyczny/
I miejsce - Aneta Skrzęta z kl. 2T1

Konkurs „Projekt z klasą”
Pan Rafał Kapica zdobył Certyfikat „PROJEKTant edukacji 2015” za przygotowanie projektu edukacyjnego w ramach konkursu zorganizowanego przez wydawnictwo NowaEra „Projektu z klasą” oraz został wyróżniony podczas Gali Inauguracyjnej Gry Planszowej rozwijającej Finansową Inteligencję EUROCASH.

Konkurs zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego: Twórczość własna, kategoria – poezja
I miejsce - Marta Orłowska z kl. 3T2.

Konkurs multimedialny z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego
I miejsce - Wiola Janko, autorka pięknej i profesjonalnej prezentacji na temat Warszawy czasów Stanisława Wokulskiego.

Konkurs Wiedzy o polskich noblistach
Dwa I miejsca:
Magda Malitka z kl. 2H1
Angelika Nasiłowska z kl. 2H1

Szkolnego Mistrza Ortografii - konkurs z okazji
Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego

I miejsce - Rafał Naryniecki z kl. 1UL
II miejsce - Dominika Żurek z kl. 3T1 i Iza Polok z kl. 3T2
III miejsce - Wiktoria Hrynkiewicz i Patrycja Trzęsicka z kl. 1H1.

Zespól Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich dzięki udziale w walce o grant projektem miniMGT otrzymał odznakę
"Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła"

Finał zawodów o Mistrzostwo Bytomia
szkół ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców.

III miejsce dla reprezentacji Naszej Szkoły, którą tworzyli:
Małaczyński Patryk 2H2, Zieliński Dastin 3H2, Sumiński Dawid 3T2, Miszuda Oskar 1UL, Gudaj Daniel 1UL, Wysłużal Dawid 3T2, Mikołajczyk Przemysław 2C, Zachacz Artur 3T1, Mirowski Wiktor 1UL.

Uczniowie ze 100% frekwencją
Nicole Kałuś - 1H
Kamila Migdalska - 1H
Weronika Wyleżałek - 1H
Magdalena Wawrowicz - 1UL
Roksana Gajda - 2H1
Katarzyna Pieniążek - 2H1
Martyna Sarowska - 2H1
Izabela Rokosz - 2H2
Aleksandra Karpińska - 2T1
Aleksandra Mioscka - 2T1
Agnieszka Skupień - 3H2
Justyna Przybyła - 3TL
Sara Ślusarczyk - 4G
Uczniowie ze średnią powyżej 4,0
Miejsce Uczeń Klasa Średnia
1 Litańska Natalia 3U 4,73
2 Maruszewska Magdalena 3T1 4,71
3 Piwowarska Magdalena 3U 4,64
4 Sarowska Martyna 2H1 4,60
5 Rokosz Izabela 2H2 4,60
6 Kolanek Natalia 4H2 4,59
7 Sikora Magdalena 4H1 4,56
8 Szołtysik Edyta 3H2 4,55
9 Hladik Robert 2T2 4,50
10 Adamczyk Dominika 3H1 4,50
11 Kempa Katarzyna 3H1 4,50

XIII edycja Okręgowej Akcji HDK PCK
W roku szkolnym 2013/2014 nasza szkoła zajęła III miejsce.

Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia
I miejsce w swojej kategorii wagowej - Bartosz Mieszko z klasy 3H1.

Konkurs Papieski
Wioleta Janko - uczennica naszej szkoły,
Klaudia Cygan - była uczennica,
- zostały laureatkami diecezjalnego Konkursu Papieskiego
zajmując ex aequo trzecie miejsce.

Dzień Śląski - Konkurs
I miejsce – Dawid Bąkowski z klasy 3T2,
II miejsce - Ewelina Jordan z klasy 3T1,
III miejsce – Patrycja Kołodziej z klasy 4T,
wyróżnienie - Agata Kozieł z klasy 4T.
Galeria

Konkurs "Znani w karykaturze"
/ odgadywanie karykatur pisarzy i najbardziej znanych cytatów z ich twórczości/.
wyróżnienie - dyplomy z nagrodami dla uczennic:
Karolina Anioł z kl. 2T2,
Martyna Banz z kl. 2T2,
Magda Grzybek z kl. 2C,
Wiktoria Koszentka z kl. 2T2,
Aleksandra Skrzek z kl. 2T2,
Beata Wałach z kl. 2C.
Galeria

Międzyszkolny Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej
III miejsce dla:
duetu: Weroniki Zawadzkiej z kl. 2H1 oraz Jakuba Noculaka z kl.3T1,
Wioletty Wojniak z kl. 2T1.

Europejski Dzień Języków
I miejsce w quizie językowym zajęli uczniowie z klasy 3T1: Magda Maruszewska,
Łukasz Roś,
Artur Zachacz
Galeria

Konkurs na reportaż z akcji Sprzątania Świata 2014 "Turysto! Szanuj Środowisko" w kategorii "uczniowie szkół ponadgimnazjalnych" organizowanym przez Urząd Miasta Bytomia.
Wyróżnienie dla uczennic klasy 2 T1:
Aneta Skrzęta,
Weronika Wawrzyńczak.
Galeria

Zawody Międzyszkolne w Piłce Nożnej
IV miejsce dla reprezentacji chłopców – uczniów ZSGH w Bytomiu
Galeria

Europejskie Dni Zdrowego Jedzenia i Gotowania
Zwycięzca wiedzy na temat mleczarstwa
- Jakub Noculak z klasy 3T1,
Najlepszy ser zrobili
- Łukasz Roś i Dominika Żurek z klasy 3T1.
Galeria

Projekt Korba
Edyta Mendzla i Magda Malitka z 2H1 - zakwalifikowały się do udziału w VI edycji Projektu Korba. Bieżące będę wysyłać. Dzięki.

galeria
office 365
kolorowy dzień
15.10 - 19.10
Czwartek
Biały
english films
gazeta zsgh
hotspot zsgh
translate
sonda zsgh
W wolnym czasie najbardziej lubię...
czytać książki
słuchać muzyki
uczyć się
oglądać filmy
uprawiać sport
siedzieć przed kompem
inne...

Ilość oddanych głosów: 296
certyfikaty
biuletyn
rodo
IP: 54.196.26.1
 Copyright® ZSGH Bytom
 Design by Olin
statystyka Od 1 listopada 2004 stronę odwiedzano 11052872 razy.
Obecnie: 19 gości online 
wróć do górę