@zsghbytom
 • pic1
 • pic2
 • pic2
 • pic4
 • pic4
 • pic2
 • pic2
 • pic2
 • pic2
 • pic3
 • pic2
 • pic2
 • pic2
Do wakacji zostało 87 dni 
sukcesy uczniów
nasze projekty
nasi partnerzy
translate
41-902 Bytom, ul. Żeromskiego 26, tel/fax: +48 32 2813841, sekretariat@zsgh.bytom.plplan lekcji


dziennik


zastępstwa

Uczniowie naszej szkoły sprawdzają swoją wiedzę i umiejętności w licznych konkursach i olimpiadach przedmiotowych, a także wykazują swoje zdolności podczas turniejów sportowych.
2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019
2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014
Poniżej znajdują się osiągnięcia i sukcesy uczniów ZSGH w Bytomiu.
Osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021


Dominika Labus finalistą VII edycji olimpiady Zwolnieni z Teorii

Uczennica naszej szkoły Dominika Labus z klasy 3T1, a właściwie już z klasy 4T1 została finalistą VII edycji olimpiady Zwolnieni z Teorii. Oznacza to, że znalazła się w gronie 3824 osób w Polsce, które swoim działaniem pomogły łącznie aż 10 milionom osób!
Więcej informacji na temat sukcesów uczniów znajdą Państwo na oficjalnej stronie podsumowującej tegoroczne sukcesy młodych: https://wielkifinal.zwolnienizteorii.pl


Ranking średnich w ZSGH

Uczniowie z najwyższą średnią w naszej szkole w roku szkolnym 2020/2021.

Uczniowie ze średnią powyżej 4,0 i zachowaniem co najmniej dobrym
Brązowy medal dla ZSGH w piłce nożnej dziewcząt

W dniu 28.05.2021r. reprezentacja ZSGH wzięła udział w turnieju piłki nożnej dziewcząt w ramach Śląskiej Ligi Orlików o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego, na których uczennice naszej szkoły zajęły III miejsce. W zawodach uczestniczyły szkoły naszego województwa tj. VII LO w Sosnowcu, ZSE Racibórz, IX LO MS Chorzów. LO Wisła i ZSGH Bytom.
Pomimo pewnych trudności udziału w zawodach z powodu kontuzji zawodniczek udało się osiągnąć sukces.
ZSGH reprezentowały uczennice: Patrycja  Fiedor, Roksana Kryspin, Malwina Gamba, Kubik, Alicja Rębielak (klasa 2T1), Wanessa Nowak (klasa 2C1),  Martyna Szczygłowska (klasa 2C2), Paulina Leszczyńska (klasa 3H). 
Trenerem naszej drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego - Pan mgr Krzysztof Gubała.
Ranking średnich ocen oraz frekwencji ZSGH

Klasy programowo najwyższe oraz uczniowie z najwyższą średnią oraz z najwyższą frekwencją w naszej szkole - 2020/2021.

Uczniowie z najwyższą średnią w cyklu nauczania

 


Dni Ziemi 2021 ZSGH

22.04. to dzień podsumowujący Dni Ziemi 2021 w ZSGH. Uczniowie chętnie wzięli udział w trzech szkolnych inicjatywach. Sadzili jadalne kwiaty, które zdobią szkolny dziedziniec, wzięli udział w konkursie Eko-Fashion oraz Quizie EkoMat. Uczniowie wykazali się kreatywnością i pomysłowością tworząc stroje z surowców wtórnych. Wyłonienie zwycięzców nie było dla organizatorów łatwe. Wszystkie prace tworzone były z wielkim zaangażowaniem. Dlatego też postanowiliśmy poza przyznaniem miejsc I, II i III wyróżnić jedną z prac.
Zapraszamy do zapoznania się z filmem stworzonym z wszystkimi inicjatywami oraz pracami konkursowymi a w szczególności z wynikami.

V Wojewódzki Konkurs Uczniowskie Inspiracje Kulinarne 2021

We wtorek 23 marca 2021r. odbył się V Wojewódzki Konkurs Uczniowskie Inspiracje Kulinarne’2021. Tematyką wiodącą tej edycji konkursu był Ziemniak w roli głównej.
Do rywalizacji w konkursie przystąpiło 10 dwuosobowych zespołów z różnych szkół gastronomicznych województwa śląskiego, między innymi z: Będzina, Bytomia, Katowic, Mysłowic, Ornontowic, Tychów, Wisły i Sosnowca. Każdy zespół miał za zadanie przygotować po 1 porcji przystawki oraz dania zasadniczego z wykorzystaniem ziemniaków.
Z przyjemnością informujemy, że drużyna z naszej szkoły w składzie: Kinga Drozd i Anna Pander z klasy 3T2 wykonując:
Biskwity z serem oscypek i sosem z czarnej porzeczki oraz Pierożki ziemniaczane ze szpinakiem, bomba ziemniaczana z dipem żurawinowym, comber z daniela z duszoną papryką w winie zajęły III miejsce. Uczniów do konkursu przygotował Pan Michał Jarzombek.

Zwolnieni z Teorii

Uczennica naszej szkoły, z klasy 3T1, Dominika Labus, przeszła do kolejnego etapu olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii.
Olimpiada Zwolnieni z Teorii jest pierwszą praktyczną olimpiadą w Polsce. Dzięki niej uczniowie mają szansę rozwijać kompetencje przydatne na rynku pracy, takie jak zarządzanie, kreatywność czy rozwiązywanie problemów, a także zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy czy rekrutacji na studia.

Dzień Bezpiecznego Internetu

W dniu 17 marca 2021r. rozstrzygnięty został szkolny konkurs na najlepszą prezentację multimedialną, zorganizowany w ramach szkolnych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. Przedmiotem konkursu było przygotowanie prezentacji multimedialnej dotyczącej bezpieczeństwa w Internecie w formie przewodnika dla młodzieży.
Werdykt jury przedstawia się następująco:
 • I miejsce – Martyna Foks, klasa 2C2
 • II miejsce – Weronika Witek, klasa 2UH
 • III miejsce – Jakub Wojciechowski, klasa 1C
Wyróżnienia:
 • Daniel Woźniak, klasa 1C i Aleksandra Urbańska, klasa 1CRanking średnich ocen oraz frekwencji ZSGH

Uczniowie z najwyższą średnią w naszej szkole za I semestr 2020/2021. W tym semestrze 128 uczniów osiągnęło średnią  powyżej 4,0.
Czy jesteś tam? Sprawdź!

Certyfikat Szkoły z Klasą 2.0 dla ZSGH

W dniu 27.01.2021 r. nasza otrzymała Certyfikat Szkoły z Klasą 2.0
Jak wiecie, wykonaliśmy wiele ciekawych działań w ramach tego projektu, uczniowie i nauczyciele podjęli się wielu interesujących inicjatyw. Niestety, w czasach pandemii trudno było nam organizować nowe, spektakularne działania, ale nie zrezygnowaliśmy z tych, które były możliwe do osiągnięcia.

Sukces naszej uczennicy - Klaudii Bartkowiak z klasy 4H

W dniu 22.01.2021r. zostały oficjalnie ogłoszone wyniki konkursu "Świąteczny wypiek" , w którym: I miejsce zajęła Anna Kołodyńska z klasy 3C, II miejsce Dominika Labus z klasy 3T1, III miejsce Weronika Widła z klasy 1T1. Zwycięzcy zostali wyłonieni w głosowaniu online, podczas którego oddano 938 głosów. Uczestnicy konkursu zostali zaproszenie do szkoły na wręczenie dyplomów i nagród. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie chcemy bardzo podziękować za uczestnictwo, zachęcamy do udziału w kolejnych przedsięwzięciach i gratulujemy!

Galeria

Sukces naszej uczennicy - Klaudii Bartkowiak z klasy 4H

Dnia 4 grudnia 2020 roku odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu "Mistrz Wiedzy Hotelarskiej" organizowanego przez Zespół Szkół "Elektryk" im. Noblistów Polskich w Słupsku. Naszą szkołę reprezentowała Klaudia Bartkowiak z klasy 4H. Z ogromną radością pragniemy poinformować, że Klaudia znalazła się w finałowej 13-stce uczestników konkursu, zdobywając bardzo wysoki wynik. Finał planowany jest na 18 marca 2021 roku w Grand Lubicz Hotel***** Uzdrowisko Ustka. Ma on polegać na wykonaniu zadań praktycznych związanych z obsługą konsumenta, autoprezentacją i obsługą gościa zagranicznego na recepcji. Wszystko oczywiście zależy od obostrzeń związanych z panującą pandemią. W oczekiwaniu na dalsze informacje dotyczące organizacji i przebiegu finału, będziemy się przygotowywać do ostatniego etapu.

Konkurs zawodoznawczy „Mój zawód w przyszłości”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Wiktoria Modrzejewska z klasy 4H zdobyła I miejsce w konkursie zawodoznawczym zatytułowanym „Mój zawód w przyszłości”. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu ulotki na temat zawodu w przyszłości. II Miejsce zajęła Aleksandra Nowrot z klasy 2UH, natomiast III miejsce Karolina Golla z klasy 1T2.
Nagrody rzeczowe dla zwycięzców będą wręczone w przyszłym tygodniu w gabinecie Dyrektora Szkoły.

Gratulujemy zwycięzcom!Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W dniu 26.11.2020r. uczennice naszej szkoły - Julianna Kanios z klasy 4H oraz Zuzanna Krasucka z klasy 2U1 odebrały dyplomy Stypendium Prezesa Rady Ministrów. W poprzednim roku szkolnym 2019/2020 uczennice uzyskały najwyższe średnie w szkole co nominowało je do uzyskania tego zaszczytnego wyróżnienia.
Gratulujemy naszym uczennicom oraz życzymy dalszych sukcesów!


Dyktando Szkolne - Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

Dyktando to idealny sposób na naukę ortografii i utrwalenie poprawnej pisowni. To też szansa sprawdzenia się. W miniony czwartek (08.10.2020r.) z zasadami ortografii i interpunkcji zmierzyło się 23 uczniów naszej szkoły. Dyktando Szkolne zorganizowane zostało w ramach Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji.

Mistrzami ortografii okazali się:
I miejsce: Zuzanna Krasucka z kl. 2U1
II miejsce: Jagoda Idzikowska z kl. 3U oraz Wojciech Sitarz z kl. 4T
III miejsce: Mateusz Janiec z kl. 4T oraz Jakub Komar z kl. 3U

Wyróżnienia zdobyli:
Wiktoria Soballa z kl. 2H1
Julia Waliszewska z kl. 2UH
Vanessa Szmit z kl. 3 CWszystkim uczestnikom konkursu - w szczególności laureatom - serdecznie gratulujemy!


Galeria

rekrutacja
galeria
spacer po ZSGH
strona zawodowa
gazetka zsgh
office 365
english films
hotspot zsgh
certyfikaty
biuletyn
rodo
twoje ip
44.201.92.114
 Copyright® ZSGH Bytom
 Design by Olin
stat4u stat4u Od 1 listopada 2004 stronę odwiedzano 31803871 razy.
Obecnie: 13 gości online 
wróć do górę