@zsghbytom
 • pic1
 • pic2
 • pic2
 • pic4
 • pic4
 • pic2
 • pic2
 • pic2
 • pic2
 • pic3
 • pic2
 • pic2
 • pic2
Do wakacji zostało 87 dni 
sukcesy uczniów
nasze projekty
nasi partnerzy
translate
41-902 Bytom, ul. Żeromskiego 26, tel/fax: +48 32 2813841, sekretariat@zsgh.bytom.plplan lekcji


dziennik


zastępstwa

Uczniowie naszej szkoły sprawdzają swoją wiedzę i umiejętności w licznych konkursach i olimpiadach przedmiotowych, a także wykazują swoje zdolności podczas turniejów sportowych.
2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019
2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014
Poniżej znajdują się osiągnięcia i sukcesy uczniów ZSGH w Bytomiu.
Osiągnięcia w roku szkolnym 2019/2020


Ranking średnich ocen oraz frekwencji ZSGH

Uczniowie z najwyższą średnią oraz z najwyższą frekwencją w naszej szkole w roku szkolnym 2019/2020.

Uczniowie ze średnią powyżej 4,0 i zachowaniem co najmniej dobrym

Uczniowie z najlepszą frekwencją

Ranking klas - średnie ocen

Ranking klas - frekwencjaRanking średnich ocen oraz frekwencji klas czwartych ZSGH

Klasy programowo najwyższe oraz uczniowie z najwyższą średnią oraz z najwyższą frekwencją w naszej szkole - 2019/2020.

Uczniowie z najwyższą średnią w cyklu nauczania

Uczniowie z najlepszą frekwencjąI miejsce w Potyczkach hotelarskich

W dniu 27.02.2020 r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach odbyła się I edycja Potyczek hotelarskich organizowanych przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. W zmaganiach wzięły udział zespoły 5-cio osobowe reprezentujące Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wojciecha Korfantego w Katowicach i Zespół Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Dawid Jarzyński z klasy 2H, Klaudia Bartkowiak z klasy 3H, Nicole Kowalska, Weronika Tajchman i Natalia Jabłońska z klasy 4H. Zadania w potyczkach związane były z pracą w hotelu. Drużyny musiały prawidłowo zaścielić łóżko, odpowiedzieć na negatywne komentarze dotyczące hoteli, nakryć stół do przygotowanego menu, przygotować ofertę turystyczną oraz wykazać się wiedzą teoretyczną z zakresu hotelarstwa. Po wykonaniu wszystkich zadań jury przyznało naszej reprezentacji I miejsce.
Dawid, Klaudia, Nicole, Weronika, Natalia gratulujemy Wam sukcesu! Jesteśmy z Was dumni! Dziękujemy również organizatorom za zaproszenie oraz doskonałą organizację całego przedsięwzięcia.

Galeria

Konkurs piosenki "Motyw miłości w piosence obcojęzycznej"

Cykliczny konkurs organizowany przez MDK nr 2 odbył się 11.02.2020r. w Bytomskim Centrum Kultury. Konkurs miał rangę wojewódzką i wzięło w nim udział ponad 60 uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Poziom tegorocznych uczestników był niezwykle wysoki i bardzo wyrównany. Tym bardziej niezwykłe cieszy fakt, że uczennica naszej szkoły a dokładnie klasy1UH Julia Szymula zdobyła w nim wyróżnienie. Oprócz tego sukcesu również wyróżniona została także nasza absolwentka Wiola Wojniak. Ogromne gratulacje dziewczyny, bo to naprawdę duży sukces! Wioli życzymy dalszych sukcesów a Julii, aby w przyszłości dołączyła do naszych wokalnych legend jak Ola Berezowska, Kasia Klama czy właśnie Wiola Wojniak.

Ranking średnich ocen oraz frekwencji ZSGH

Uczniowie z najwyższą średnią oraz z najwyższą frekwencją w naszej szkole za I semestr 2019/2020.
  

Sukces uczniów ZSGH

Drużyna Czachochrupy w składzie Patryk Bloch, Piotrek Stańczyk oraz Jan Szydłowski z klasy 3U wspieranych przez Rafała Kapicę, w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej zebrali 23061,69 zł. Ten wynik daje drużynie pierwsze miejsce w Bytomiu, cudowne 11 miejsce na śląsku (startowało 456), oraz 90 miejsce w Polsce na 5180 drużyn.
Wspaniała gra na giełdzie zaowocowała tym, że drużyna wchodzi do drugiej rundy. Jesteśmy super szczęśliwi z wyników i gramy dalej. Trzymajcie za nas kciuki w drugiej rundzie.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W dniu 16.12.2019r. uczennica naszej szkoły z klasy 4U Sara Bialas odebrała Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość ta odbyła się w auli Państwowych Szkół Budownictwa - Zespole Szkół. Podczas uroczystości nasze uczennice z klasy 4H pod kierunkiem Pana Krzysztofa Brola przygotowały obsługę gastronomiczną dla zaproszonych gości.
Gratulujemy Sarze najwyższej średniej w szkole za rok 2018/2019 oraz otrzymania Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Życzymy dalszych sukcesów!

Galeria

Wicemistrzostwo Bytomia w Piłce Siatkowej obronione

Pomału zaczynamy się przyzwyczajać do tego, że żeńska reprezentacja naszej szkoły rok w rok wraca z Mistrzostw Bytomia w piłce siatkowej z medalem. W tym roku udało się ponowie stanąć na podium i obronić drugie miejsce. Zadanie wydawało się dużo trudniejsze niż rok temu, gdyż z podstawowego składu ubyły trzy podstawowe zawodniczki Natalia Matuszczyk, Milena Zalewska i Martyna Jakubowska. Mimo tych kadrowych trudności nasze dziewczyny stanęły na wysokości zadania i obroniły drugą pozycję a łatwo nie było. Nie wystygły jeszcze emocje po wtorkowym meczu eliminacyjnym z ILO gdzie nasza drużyna w decydującym secie przegrywała już 8 do zera, ale dzięki waleczności i świetnej zagrywce Oliwi Romanik udało się rozstrzygnąć to bardzo stresujące i trudne spotkanie na naszą korzyść. Na pochwałę zasługują nasi kibice, czyli uczniowie z klasy 3H, którzy pod kierunkiem pani mgr Beaty Popowicz w niczym nie ustępowali liczniejszej grupie składającej s ię z kibiców IVLO.
Skład naszej reprezentacji: Szymańska Paulina 4H, Romaniuk Oliwia 4T2, Kokoszka Paulina 4U, Bartkowiak Klaudia 3H, Piecha Wiktoria, Janica Paulina.
Zawodniczki rezerwowe: Wożniak Nicole 3H, Modrzejewska Wiktoria3H, Nowak Ines 2T1, Rębielak Alicja 1T1, Kryspin Roksana 1T1, Witek Weronika 1UH, Dziedzic Wiktoria 1C1.
Trenerami naszej drużyny byli: mgr Witold Mieszko oraz mgr Krzysztof Gubała.
Galeria

Paulina Kokoszka wicemistrzynią w Badmintonie

Uczennica klasy 4U Paulina Kokoszka w dniu 13.11.2019 wzięła udział w zawodach Mistrzostwa Bytomia w Badmintonie, na których zajęła II miejsce
Gratulujemy Paulinie sukcesu oraz życzymy kolejnych.

Wspaniały sukces Szymona Pyrdoła z klasy 1T2

Wspaniałe sukcesy naszego ucznia Szymona Pyrdoła z klasy 1T2. Na odbywających się we Włoszech w miejscowości Carrara Mistrzostwach Świata w MMA Szymon wywalczył brązowy medal. Natomiast tydzień później w Sochaczewie zdobył wicemistrzostwo Polski!
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Kolejny sukces naszych tenisistów stołowych!

Drużyna męska ZSGH zdobywając Mistrzostwo Bytomia niespełna trzy tygodnie temu, przeszła do kolejnej fazy rozgrywek.  Następnym etapem były Mistrzostwa Rejonu w Licealiadzie. Naszym przeciwnikiem był Mistrz Piekar Śląskich. Mecz był bardzo zacięty. Duże problemy miał nasz lider Michał Czapla, który początkowo nie potrafił poradzić sobie z trudnym rotacyjnym serwisem swojego rywala. W miarę upływu czasu jednak udało się rozstrzygnąć spotkanie na naszą korzyść. Jankowi Szydowskiemu poszło troszkę łatwiej choć wyszedł na mecz mocno spięty i nie uniknął kilku niepotrzebnych błędów. Po meczach singlowych przyszła kolej na debla. Emocje sięgały zenitu, gdyż nasi przeciwnicy prowadzili już w meczu 2:0. Trener zmuszony był poprosić o czas i po udzieleniu kilku cennych wskazówek nasi zawodnicy poprawili grę i udało się wygrać 3:2 zdobywając tym samym pierwsze miejsce w tym turnieju.
Drużyna ZSGH awansowała do półfinału wojewódzkich rozgrywek. Tu natrafiliśmy na zawodników Tarnowskich Gór, Zabrza i Rudy Śląskiej zajmując czwarte miejsce.
Skład naszej reprezentacji: Michał Czapla, Kamil Labus kl. 4T2, Jan Szydłowski kl. 3U
Trener: mgr Witold Mieszko.

Galeria

Złoto w tenisie stołowym chłopców!

Pierwszy raz w historii naszej szkoły udało się wywalczyć męskiej reprezentacji złoty medal w tenisie stołowym chłopców. Tegoroczne mistrzostwa Bytomia stały na bardzo wysokim poziomie, a w kilku szkołach występowali zawodnicy klubowi którzy wyczynowo trenują kilka razy w tygodniu. Do rozgrywek zostało zgłoszonych jedenaście drużyn męskich i dziewięć żeńskich.
Pierwsze zmagania rozpoczęły nasze dziewczyny w składzie Paulina Janica 2H, Wiktoria Klimczyk 3H i Aleksandra Gajek 4H. Naszym zawodniczkom udało się wywalczyć czwarte miejsce choć podium było w naszym zasięgu. W końcówce ostatniego piątego meczu zabrakło trochę szczęścia i zimnej krwi, a wtedy mogli byśmy się cieszyć z brązowego medalu.
Drużyna męska w składzie Michał Czapla 4T2, Jan Szydłowski 3U i Mateusz Regulski 4T2 przeszli przez pierwszą fazę jak burza pokonując wszystkich rywali w stosunku 3:0.
Dopiero w półfinale napotkali zacięty opór, a o z wycięstwie musiało decydować aż pięć meczy.
Przeciwnikiem naszych chłopaków w finale był Zespół Szkół Technicznych. W spotkaniu finałowym nie brakowało dramaturgii. Szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną, raz na drugą stronę. O zwycięstwie zadecydował ostatni pojedynek i do samego końca nie było wiadomo kto wygra. W decydującym secie nasz kapitan uzyskał kilku punktową przewagę, która jednak z zaczęła topnieć. Doszło do remisu 10:10 i mecz toczył się na przewagi. W końcówce Michał wykazał się większym doświadczeniem i zachował więcej zimnej krwi. Po chwili mogliśmy się cieszyć ze złotego medalu.
Trenerem drużyny był mgr Witold Mieszko.

Galeria
rekrutacja
galeria
spacer po ZSGH
strona zawodowa
gazetka zsgh
office 365
english films
hotspot zsgh
certyfikaty
biuletyn
rodo
twoje ip
44.201.92.114
 Copyright® ZSGH Bytom
 Design by Olin
stat4u stat4u Od 1 listopada 2004 stronę odwiedzano 31804539 razy.
Obecnie: 12 gości online 
wróć do górę