• pic1
 • pic2
 • pic2
 • pic4
 • pic4
 • pic2
 • pic2
 • pic2
 • pic2
 • pic3
 • pic2
 • pic2
 • pic2
Do wakacji zostało 205 dni 
sukcesy uczniów
nasze projekty
nasi partnerzy
41-902 Bytom, ul. Żeromskiego 26, tel/fax: +48 32 2813841, sekretariat@zsgh.bytom.plplan lekcji


dziennik


zastępstwa

Praktyki zawodowe w ZSGH

W każdym roku szkolnym odbywają się praktyki zawodowe według zamieszczonego harmonogramu. Poniżej zamieściłam opis nowych miejsc praktyk zawodowych, które możecie już wybierać w terminie swoich praktyk zawodowych. Odprawy na praktyki odbywają się na 2 tygodnie przed rozpoczęciem pracy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Wychowawcą klasy. Wszystkim praktykantom życzę owocnego roku zdobywania kompetencji zawodowych i sprawdzania swoich umiejętności w miejscach pracy. Uczniów, którzy mają pytania w sprawie praktyk zapraszam do biura w budynku ul. Chrobrego (przy sekretariacie szkolnym) codziennie od 8.00 do godziny 15.00. Harmonogram praktyk na rok szkolny 2017/2018

Regulamin praktyk zawodowych
Hotele Restauracje

Scena Kulinarna
Nazwa restauracji nie wzięła się znikąd. Nie jest wymysłem reżysera czy konceptem scenarzysty. To właśnie tu, od ponad 100 lat, koncentrowało się życie kulturalne i towarzyskie mieszkańców. Teraz SCENA KULINARNA to wyjątkowy koncept łączący nieszablonową kuchnię, kulturę i rozrywkę. Miejsce przepełnione zapachami i przesiąknięte historią. Przestrzeń, w której główną rolę odgrywać będzie swobodna, sprzyjająca spotkaniom atmosfera i gościnność.
W ofercie restauracji znajdziesz polską i europejską kuchnię ze śląskimi epizodami, w międzynarodowej obsadzie wyselekcjonowanych trunków. Szefowie kuchnii wierzą, że doświadczenie jedzenia, podobnie jak sztuka, kształtowane jest przez to, co dzieje się poza talerzem, a serwowane dania mogą dostarczać wrażenia podobne do tych, które niesie muzyka czy farba. Ale SCENA KULINARNA to nie tylko restauracja. Doświadczycie tutaj sztuki w najlepszym wydaniu: weźmiecie udział kameralnych wernisażach i dużych eventach. Rozbawi was dobry stand-up lub spędzicie czas tylko we dwoje. Trzy sale, kameralna, bankietowa oraz oranżeria, pozwalają nam wyreżyserować dowolne wydarzenie okolicznościowe : wesele, przyjęcie biznesowe czy komunię. W zależności od formy imprezy (zasiadana / z miejscem do tańczenia / koktajlowa) możemy przyjąć od 40 do 400 osób, a rozległy teren wokół budynku umożliwia organizację eventów dla nawet 1000 osób.
www.scena-kulinarna.pl

Bistro Krauza – Bytom
Bistro Krauza – Bytom – ul Piłsudskiego – małe bistro z wielką duszą i wspaniałą kuchnią. Lokal serwuje śniadanie oraz lunch> Posiada też bogatą ofertę deserów. Miejsce, gdzie można zdobyć ciekawe doświadczenie kulinarne – szczególnie dla uczniów, którzy są nastawieni na nowoczesną kuchnię serwowaną w niekonwencjonalny sposób.
www.facebook.com/bistrokrauza

Fat Mamas - Bytom
Restauracja Fat Mamas serwująca pizze, ale również wiele dań kuchni polskiej i nowoczesnej kuchni europejskiej. Dobra lokalizacja w Parku Miejskim zapewnia klientów. W miesiącach wiosennych, letnich i jesiennych działa również taras.
www.fatmamas.pl


Restauracja Villa Vienna - Bytom
Villa Vienna to miejsce nieopodal ścisłego centrum miasta w Bytomiu. Oferowana kuchnia łączy klasykę polskiej kuchni z nowoczesnością i ma wiele do zaoferowania m.in. specjały kuchni austriackiej.
W ofercie znajdują się pyszne lunche codziennie od poniedziałku do piątku od 12:00 do 16:00. Restauracja zapewnia wyjątkowe wnętrza stylowej restauracji nawiązujące do doskonałego klimatu secesyjnych lokali gastronomicznych dawnego Wiednia, Lwowa czy Pragi. Villa Vienna to idealne miejsce na niedzielny obiad w gronie rodziny i przyjaciół. Dodatkowo profesjonalny serwis zapewni gościom komfort i wygodę.
Miejsce to posiada przestronny i urządzony gustownie budynek, rozległy taras, sale szkoleniowo - bankietowe. Ponadto można skorzystać z sali VIP.
W restauracji jak i w wybranych salach bankietowych organizowane są przyjęcia okolicznościowe, urodziny, wesela, komunie, konferencje, szkolenia.
villavienna.pl

Restauracja Akolada - Katowice - Akademia Muzyczna
Otóż w tychże murach, przesiąkniętych od pokoleń muzyką, znalazło się miejsce dla Akolady – restauracji o niezwykłym klimacie. Akolada to termin muzyczny, a właściciele nazywając w ten sposób swoją restaurację oddali swoisty hołd muzyce, która jest tu wszechobecna na każdym kroku. Ze względu na lokalizację w atrium Akademii, liczną grupę klientów Akolady stanowią muzycy ze wszystkich stron świata, goście odwiedzający uczelnię, studenci i profesorowie, ale coraz częściej zaglądają tu również osoby spoza świata muzycznego. Menu obfituje w związku z tym w całą gamę różnorodnych smaków (kuchnie świata), a wszystkie potrawy przyrządzane są na miejscu, na bazie świeżych produktów zwykle pochodzących od lokalnych dostawców. By nie popaść w rutynę, pracownicy czerpią inspirację z kulinarnych podróży po Polsce i Europie, poznając najnowsze trendy i zgłębiając arkana sztuki kulinarnej. Jeśli szukacie miejsca z niezwykłym klimatem, gdzie można rozsmakować się w doskonałych potrawach i zakosztować nieco muzycznego świata – nie ma lepszego miejsca niż Akolada!
www.akolada.pl

Restauracja - Szafranowy Dwór
Restauracja Szafranowy Dwór to wymarzone miejsce na romantyczny obiad, wytworną kolację, spotkanie biznesowe, przyjęcie urodzinowe czy weselne. Kunsztowny wystrój wnętrz, ciepłe oświetlenie, urocza fontanna, zapach drewna palonego w kominku - to wszystko sprawi, iż atmosfera podniosłości i dobrego nastroju towarzyszyć będą Państwu jeszcze przez długi czas po opuszczeniu naszej Restauracji. Perfekcyjnie skomponowane menu zadowoli nawet najbardziej wybredne podniebienia naszych Gości.
www.szafranowydwor.pl

galeria
spacer po ZSGH
strona zawodowa
gazetka zsgh
office 365
english films
hotspot zsgh
translate
bezpieczne wakacje
certyfikaty
biuletyn
rodo
twoje ip
34.239.154.240
 Copyright® ZSGH Bytom
 Design by Olin
stat4u Od 1 listopada 2004 stronę odwiedzano 29824437 razy.
Obecnie: 30 gości online 
wróć do górę